sobota, 23 lutego 2013

zdjęcia + zimowe rozkminy

nie pisałam ostatnio o naszych konkretnych sprawach... dodawałam filmiki, zdjęcia, relacje z seminarium ale nie wiecie co dokładnie u nas słychać :)

no więc u nas coraz więcej się dzieje :)) 

dla tych, którzy nie wiedzą, przez ostatnie dwa tygodnie miałam ferie zimowe :D w pierwszym tygodniu zaliczyłyśmy kilka spacerów z Magdą i Amber, z którymi bardzo się zaprzyjaźniłyśmy, sucze nie mają żadnego problemu, żeby obok siebie pracować a Neska wręcz bardziej nakręca się na frisbee kiedy obok jest inny pracujący pies :) jestem też bardzo zadowolona z jej zachowania, ładnie się odwołuje od wszystkiego, pilnuje się mnie i w ogóle jest całkiem ogarniętym pieskiem... Dopóki nie zapnę jej na smycz. Zaczyna się szczekanie na wszystko i wszystkich, ciągnięcie i z grzecznego pieska robi się mały diabełek ;P Oczywiście to wszystko jest do wypracowania, mam nadzieję, że małymi kroczkami dojdziemy do równego ogarnięcia bez oraz na smyczy. Chciałyśmy też pojechać do Sopotu na spacer na plażę, ale niestety pogoda nam nie dopisała...

W niedzielę było seminarium, z którego Neska ma całkiem przyzwoitą foteczkę z Olgi nogą :)W drugim tygodniu jeszcze mniej wychodziłyśmy z powodu pogody, ale za to miałyśmy prywatny trening rally, które idzie nam naprawdę dobrze oraz znowu wzięłam się za sztuczki :D

Poważnie wzięłam się za cofanie, do którego podejść kilka było ale się nie udawało, tym razem musi! 

Niestety przy próbie ćwiczenia wskakiwania na stopy okazało się, że Neska nie daje rady, więc przez jakiś czas cofnęłyśmy się do ćwiczeń na piłce i wskakiwania na łydki, oprócz tego próbujemy klikać dawanie tylnych łap i tap-y od stóp :)


no, to chyba na tyle :))

Wiki & Neska

14 komentarzy:

 1. Ładne zdjęcia :)
  nowa notka http://izey-izabella.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Weź odchudź tego psa.
  2. Trzymam kciuki za edukację w rally! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia. Wiem cos na temat twojego problemu z Neską i smyczą, ale jestem pewna, że uda wam się z tego wybrnąć. Udały wam się ferie (na to wygląda xD). Życzę powodzenia w nauce cofania. Powinno ci się to przydać: http://www.youtube.com/watch?v=m30XTbrCFjE Jeszcze raz, powodzenia! POZDRAWIAM ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej :) wiem jak się uczy cofania, ale zajmuje to u nas trochę czasu i za każdym razem się poddaję :) tym razem jest już lepiej, dzięki :))

   Usuń
 4. Powodzenia w dalszej nauce! fajne zdjecia. pozrawiam. c;

  OdpowiedzUsuń
 5. No to powodzenia w dalszej nauce :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No ilość zdjęć zupełnie mnie rozczarowała, jeśli już dajesz tytuł zdjęcia to granicę pięciu chociaż przekrocz ;)Na drugim zdjęciu jakoś tak Neska dziwnie wyszła, korpus typu bull, w ogóle sprawia wrażenie "ciężkiej" .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli daję tytuł zdjęcia to znaczy, że powinno być chociaż jedno zdjęcie ;PP reszta nie dawała się do opublikowania :PP nie tylko sprawia wrażenie ciężkiej, ale jest ciężka i gruba. muszę się za to porządnie zabrać bo wygląda jak beczka

   Usuń
  2. Ile kilogramów waży obecnie ?:D

   Usuń
  3. Według mnie waży wzorcowo :)

   Usuń
  4. waży niby wzorcowo, ale ona jest w typie i jest mała w porównaniu do sznaucerów, może nie jest ciężka ale jak patrzy się na nią to wygląda jak beczka, co już chyba napisałam xD

   Usuń
 7. Ooo fajnie ferie spędziłaś :)
  śliczne zdięcia na twoim blogu jestem pierwszy raz :(
  ale bardzo mi się spodobał !
  wejdziesz też na mojego bloga :)
  jamniczka.blogspot.com/
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

pamiętajcie, że jeżeli o coś mnie się pytacie w komentarzach i ja Wam na nie odpowiadam, to nie dostaniecie żadnego powiadomienia :)) polecam sprawdzić 1/2 dni bo dodaniu komentarza czy pojawiła się odpowiedź :)