sobota, 8 września 2012

Hej jeszcze raz :)

odpowiadam na komentarze, dość dużo osób się o to pyta.

No więc owszem, miałyśmy mały problem z tunelami zakręconymi, najgorsze jest to, że nigdy nie wiem kiedy akurat nie będzie chciała wejść ; (( ale robimy sobie tunel podwórkowo w różnych kombinacjach i na razie nie ma z nim problemu :)

a tak w ogóle to dzisiaj wchodzę na bloga a tu...

70 OBSERWATORÓW !  oraz  prawie 9 000 WYŚWIETLEŃ !!! 

naprawdę nie mogę w to uwierzyć, bo komentują tylko 3 osoby, ale bardzo Wam za to dziękuję ! i sama się przyznaję, że czytam wszystkie Wasze blogi, ale TEŻ rzadko komentuję, więc jak to jest ;P ale i tak bardzo byłoby mi miło gdybyście coś napisali ; ))

chciałam dodać frisbee'owy filmik, ale na razie robimy tylko rollery, więc nie ma tak naprawdę co oglądać :P

za to macie jeszcze jedno obozowe zdjęcie autorstwa Karoliny Prus ! :D
Pozdrawiamy i dziękujemy - Wiki & Neska ; **

czwartek, 6 września 2012

Zawody + Obóz ♥

no więc ostatnie dni wakacji minęło nam pod znakiem zawodów, a potem obozu ;)

na zawody pojechałyśmy tylko w sobotę, wyszłyśmy z tylko jednym DIS'em w J0 II, 5pkt karnymi w J0 I oraz 15pkt karnymi w A0 :)

w niedzielę nas nie było, bo okazało się, że musimy wcześniej wyjechać na obóz... ale i tak byłam bardzo zadowolona z naszego wyniku :) podobno ktoś ma nasze zdjęcia, ja znalazłam tylko jedno, jak dostanę resztę to dodam następny post, razem z filmikami.

pobrane z internetu, nie wiem do kogo należy...

no i następne 5 dni obóz...

było naprawdę świetnie !  nauczyłam się tam wiele rzeczy i zobaczyłam, że mój pies jest w stanie pracować wtedy, kiedy tego chcę nawet 5 dni pod rząd :)
dostałyśmy też bardzo dużo wskazówek od Pauli Gumińskiej odnośnie frisbee, aportu no i powoli coś ogarniamy, może niedługo coś nagram :)

no i oto... filmik z wakacji ! :D
Pozdrawiamy, Wiki & Neska